• Darbo Laikas: I-V 10.00 - 17.00, VI 10.00 - 15.00
  • 24 Mėnesių garantija visiems baldams
  • Baldų pristatymas visoje Lietuvoje

Prekei-baldui suteikiama 24 mėnesių garantija, jei gamintojas nenurodo kitaip. Garantijos terminas pradedamas skaičiuoti nuo momento, kai Pardavėjas perduoda Prekę Pirkėjui, kaip numatyta šioje sutartyje.

Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės surinkimo ir eksploatavimo sąlygos. Nusipirkus vieną iš šių prekių, prieš ją surenkant, būtina atidžiai apžiūrėti.

Tuo atveju, jei nusipirkę vieną iš šių prekių, pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 30 kalendorinių dienų nuo pristatymo Jums dienos.  Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.

Garantija taikoma Prekės kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės. Garantija galioja visoms daiktų sudurtinėms dalims ir jų komplektuojančioms detalėms, išskyrus korpusinių baldų apšvietimo lemputėms ir transformatoriams. Natūralaus medžio, natūralios odos, bei kitų medžiagų tekstūros ir atspalvio nevienodumai, natūralaus medžio ar natūralios odos bei kitų paviršių pokyčiai nelaikomi Prekės-baldo kokybės trūkumu.

Pirkėjas praranda teisę į garantiją, jei Pirkėjas ar asmenys, kuriems Pirkėjas perdavė Prekes, jas naudojo ne tiems tikslams, kuriems tokios Prekės yra paprastai naudojamos, nesilaikė instrukcijose nurodytų reikalavimų, pažeidė Prekių transportavimo, surinkimo, laikymo, naudojimo, sandėliavimo, priežiūros ir eksploatacijos taisykles ir instrukcijas, jeigu nustatyti Prekių įpakavimo ar kiti išoriniai defektai, raštu neaptarti Prekių perdavimo metu ar Prekių kokybės pablogėjimas yra sukeltas Pirkėjo ar kitų asmenų, kuriems Pirkėjas pardavė Prekes, veiksmų.

Garantinio laikotarpio metu nustatytus Prekės kokybės trūkumus (brokus) Pardavėjas taiso savo sąskaita, sekančiai: Minkšti baldai, pagaminti Lietuvoje, per 30 darbo dienų; minkšti baldai, pagaminti kitose šalyse, per 60 darbo dienų, korpusiniai baldai, pagaminti Lietuvoje, per 30 darbo dienų; korpusiniai baldai, pagaminti kitose šalyse, per 60 darbo dienų.

Jeigu Pardavėjas pakeičia Prekę ar komplektuojančią detalę per nustatytą kokybės garantijos terminą, naujai Prekei ar komplektuojančiai detalei taikomas garantijos terminas, nurodytas pirmajai Prekei ar komplektuojančiai detalei.

Atitolinti