• Darbo Laikas: I-V 10.00 - 17.00, VI 10.00 - 15.00
  • 24 Mėnesių garantija visiems baldams
  • Baldų pristatymas visoje Lietuvoje
  • Home
  • Parduotuvė Kaune

 

  • Original
  • 224p

 

„Baldai 247“ – tai internetinė baldų parduotuvė Jums visą parą, septynias dienas per savaitę.

Apsipirkdami mūsų internetinėje svetainėje Jūs  ne tik išsirinksite norimą baldą už geriausią kainą, bet ir sutaupysite savo brangų laiką.

Dirbame baldų prekybos srityse  nuo 2008 m., o nuo 2017 m. veikiame kaip atskira įmonė.

Nuolat atnaujiname ir plečiame savo  baldų asortimentą,  bendradarbiaudami tiesiogiai su gamintojais iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Latvijos, Lenkijos bei Lietuvos ir tai leidžia pateikti Jums didelį korpusinių bei minkštų baldų pasirinkimą geriausiomis kainomis.

Mes visada patarsime Jums ir padėsime pasirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius baldus, susikomplektuoti svetainės, miegamojo, virtuvės ar vaikų kambario baldus. Jei Jums reikalinga mūsų konsultacija rašykite paspaudę svetainėje esantį laukelį CHATE arba užsukite į parduotuvę esančią Kaune Elektrėnų g.1E.

Norite svajonių virtuvės?

Užsukite pas mus. Mes dirbame su projektavimo programa ir tai leidžia mums išpildyti Jūsų svajones ir paversti virtuvę tikra komforto zona.  Reikia spintos? Priimame tiek standartinius tiek nestandartinius užsakymus.   Mes pasiruošę pritaikyti  Jūsų norimus baldus prie Jūsų  interjero spalvų, ar turimos erdvės matmenų.  

Stengiamės  užsakomus baldus pristatyti per trumpiausią gamintojų nurodomą terminą bei suteikiame 24 - 36 mėn. garantiją.

Mes dirbame Jums ir Jūsų svajonių išsipildymui. Esame lanksti įmonė savo klientų atžvilgiui – įsiklausome į kiekvieno kliento norus bei stengiamės patenkinti visus lūkesčius.

Su linkėjimais „Baldai247“

Atitolinti